Sık Sorulan Sorular Title

SSS

SIK SORULAN SORULAR

Satın alma işlemi nasıl yapılır?
İstediğiniz ürünleri sitemizden inceledikten sonra sipariş ver bölümünden talep oluşturabilirsiniz.Talebiniz oluştuktan sonra alanında uzman MÜŞTERİ temsilcimiz sizi detaylı olarak dinledikten sonra size verilen süre içerisinde temsilcimiz lisansınızı aktif edip tarafınıza bilgi verecektir. Herhangi bir aksaklık durumunda müşteri temsilcimizle sizde e posta , telefon numarası , telegram vb yolla bize ulaşabilirsiniz . gerekli tüm bilgiler sitemizde mevcuttur.
Hangi programı almalıyım ?
Hangi programın size uygun olacağı yapacağınız işleme göre değişkenlik göstermektedir . Kısa süreli bir yatırım mı yapmak istiyorsunuz yoksa uzun vade de mi planlıyorsunuz ? Crypto piyasalarında mı yoksa borsa ya da hisse senedinde mi kullanmak istiyorsunuz? Her bir programın yapılış amacı farklılık göstermektedir . Dilerseniz bizimle iletişime geçip destek alabilirsiniz. Uzmanlarımız bu konuda size gerekli yardımda bulunacaklardır.
Ürünlerin iade hakkı var mıdır?
İptal iade hakkınız her zaman vardır. Talep oluşturduktan sonra üyeliğiniz aktif edilene kadar iptal işlemi yapabilirsiniz . Üyeliğiniz aktif edildikten sonra kodlar sisteminize tanımlanacağı için iptal işlemi gerçekleştirilemez. Ancak ürünü satın almadan önce demo talep edebilirsiniz 24 saat ilgilendiğiniz indikatörleri herhangi bir kısıtlama olmadan kullanabilir ve deneyebilirsiniz.
Daha önce hiç indikatör site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?
Programlarımız profesyonel traderlar için tasarlanmıştır. Eğer borsa piyasası hakkında bilginiz yoksa ekibimizden eğitim randevusu talep edebilirsiniz.
program kurulduktan sonra ayarları nasıl yapılır?
Programlarımızın hepsinin kullanımı hiç bilmeyenlerin bile anlayabilmesi içinbasit şekilde tasarlanmaya çalışılmıştır. ancak dilerseniz web sitemiz'in Blog bölümünden program ayarlarını öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ve yazılım uzmanlarımızla istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Kurulumdan sonra gerekli destekler sağlacaktır. Gerek görülürse talebiniz üzerine bir temsilcimiz bilgisayarınıza uzak bağlantı kurup ayarları sizin için senkronize edebilir. SİZE DESTEK İÇİN BİZ HEP BURADAYIZ .