Hakkimizda

HAKKİMİZDA

PHOENİX TRADE TECHNOLOGİES

BİZLER  PHOENİX TRADE TEAM  OLARAK  2008 YILINDAN BU YANA  FİNANSAL TRADE  PİYASALARI İÇİN ALGORİTMİK YAZILIMLAR ÜRETMEKTEYİZ. ŞİRKETİMİZ 2008 YILINDA  2  KİŞİ TARAFINDAN KURULMUŞTUR . ŞİRKETİN MALİ DEĞERİ 50.000 DOLARDIR. 

ŞİRKET  2008 YILINDAN BU YANA  YÜZLERCE YAZILIM VE ALGORİTMA  ÜRETMİŞTİR . QUANTUM  MEKANİĞİNE UYUMLU OTO TİCARET ROBOTU PROJEMİZ DEVAM ETMEKTEDİR.

İNVETAZ YATIRIM, GEDİK YATIRIM VE DAHA BİR ÇOK  YERLİ YABANCI TRADERLARA YAZILIM HİZMETİ VERMEYE DEVAM EDİYORUZ. ÜRETTİĞİMİZ  PROGRAMLARIN TAMAMI İÇİN BİRE BİR CANLI EĞİTİMLERİMİZ MEVCUTTUR .HERHANGİ BİR OLUMSUZLUKTA AYAR BOZULMASINDA  TARAFIMIZDAN DESTEK  ALABİLİRSİNİZ.

PHOENİX İLE RİSKLERİNİZİ  MİNİMİZE EDİN  PHOENİX TRADE TEKNOLOJİLERİ İLE KAYBETME OLASILIĞINIZ, BİRAZ EĞİTİM VE DOĞRU TEKNOLOJİ İLE  DAHA GÜVENLİ AL VE SAT POZİSYONLARINIZI AÇIP KAPATABİLİRSİNİZ . KAR ORANLARI SİZİN TRADE  PRATİKLİĞİNİZE GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTERİR . UNUTMAYIN Kİ PROGRAMLAR SİZLERE KOLAYLIK SAĞLAMAK İÇİN  YAPILMAKTADIR . PROGRAMLAR ARASINDAKİ FARK STABİLİZASYONDUR.  HANGİ PROGRAM NE KADAR DOĞRU ÇALIŞIR  BU DA  SİZİN İŞLEM TÜRÜNÜZE GÖRE  DEĞİŞKENLİK GÖSTERİR . ÖRNEK ORTA VADE İŞLEMLER İÇİN TASARLANMIŞ  BİR SİNYAL ROBOTUNU  SCALP İŞLEMLERDE KULLANAMAZSINIZ. HER NE KADAR BİRBİRLERİNE BENZİYOR OLSALAR DA  KULLANIM AMAÇLARI BİR BİRİNDEN ÇOK FARKLIDIR. ANCAK ARTIK ARAMANIZA GEREK KALMADI  ARADIĞINIZ BÜTÜN ALGORİTMİK ROBOTLAR WEB SİTEMİZDE MEVCUTTUR.