Phoenix Meter

PHOENİX TRADE TECHNOLOGİES

 PHOENİX İLE RİSKLERİNİZİ  MİNİMİZE EDİN. PHOENİX TRADE TEKNOLOJİLERİ İLE KAYBETME OLASILIĞINIZ BİRAZ EĞİTİM VE DOĞRU TEKNOLOJİ İLE  DAHA GÜVENLİ AL VE SAT POZİSYONLARINIZI AÇIP KAPATABİLİRSİNİZ. KAR ORANLARI SİZİN TRADE  PRATİKLİĞİNİZE GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTERİR.  UNUTMAYIN Kİ PROGRAMLAR SİZLERE KOLAYLIK SAĞLAMAK İÇİN  YAPILMAKTADIR. PROGRAMLAR ARASINDAKİ FARK STABİLİZASYONDUR. HANGİ PROGRAM NE KADAR DOĞRU ÇALIŞIR  BUDA  SİZİN İŞLEM TÜRÜNÜZE GÖRE  DEĞİŞKENLİK GÖSTERİR. ÖRNEK ORTA VADE İŞLEMLER İÇİN TASARLANMIŞ  BİR SİNYAL ROBOTUNU  SCALP İŞLEMLERDE KULLANAMAZSINIZ. HER NE KADAR BİRBİRLERİNE BENZİYOR OLSALAR DA  KULLANIM AMAÇLARI BİRBİRİNDEN ÇOK FARKLIDIR.

ANCAK ARTIK ARAMANIZA GEREK KALMADI. ARADIĞINIZ BÜTÜN ALGORİTMİK ROBOTLAR WEB SİTEMİZDE MEVCUTTUR.

Her  algoritmanın kendisine göre artı özellikleri mevcuttur.

YScalp  her ne kadar  kullanıcı dostu olarak tasarlanmış olsa da Profesyonel Trader'ların ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Bunun yanında kullanımı için, hiç para piyasalarında deneyiminiz olmasa bile eğitimlerimize katılıp kullanmayı öğrenebilir ve işlemlere başlayabilirsiniz.  

YScalp Özellikleri

1-    Auto Destek ve Direnç

2-    Tenkansen ve Kijunsen

3-    Al ve Sat Sinyalleri

4-    Hareketli Ortalamalar

5-    Ema

6-    Sma

7-    İcmioku

Daha bir çok özellik sizleri bekliyor.

Program size neye göre al sat sinyalleri üretiyor?

 Al ve Sat sinyalleri %5 lik hacim büyümesi ve küçülmesine göre Al ve Sat sinyalleri üretir. Haftalık Destek ve Dirençlerinizi Auto Olarak Çizer.  

Ne İşe Yarıyor Bu Destek Dirençler? 

Kağıt ya da Crypto destek bölgelerinden alınır, direnç bölgelerinde satılır. Günlük işlemler yapan Trader'lar genellikle 1 ve 5  dakikalıkta işlem yaparlar. Diğer zaman çizelgeleri onlar için zarar ve zaman kaybıdır. Bundan kaynaklı olarak algoritmik klavuzlar kullanırlar.

YScalp Pro ile orta ve uzun vadede yatırım nasıl yapılır?

Zaman çizelgesi haftalığa alınır ve Al sinyali beklenir. Uzun vade yatırım yapılacağından Al Sinyali gelse bile haftalık mum Al Sinyali ile kapanmış olması gerekir. Al Sinyali geldi neden hala almayayım ki diyenler olur. Uzun vade yatırım yapacaktık piyasa Trade yönü yukarı olduğundan emin olmak zorundayız, aksi halde ciddi zararlara uğrayabilirsiniz. Kısa vade yatırımlarda da aynı kanunlar geçerlidir.

Aynı anda hem kısa hem de uzun Yatırım Yapamaz mıyım?

Yaparsınız tabi ancak finansınızı planlayarak toplam varlıklarınızın %20 sini uzunda olacak, yoksa farklı oranlar mı bunların hepsi planlanması gerek.  Unutmayın ki programlar size sadece yardımcı olabilir.

QuantumFlow Profesyonel Trade 

Quantumflow profesyonel bir trade  uygulamasıdır. Lemon yazılımdan sonra  Alya Mühendislik geliştirme görevini üstlenmiştir. Phoenix Trade Team yeniden geliştirmiş ve daha stabil çalışması için tüm ekibimiz ile bu konuya değindik sonuç BAŞARDIK. QuantumFlow artık çok daha Stabil ve  verimli çalışmaktadır.  

Başlıca özellikler 

1-    Sıradışı Blonger Bandlar

2-    Destek ve Dirençler 

3-    Al sat sinyali

4-    Dashboard

5-    Hareketli ortalamalar

6-    Fibonachi

7-    %lik oranda alış ve satış Emir birikintileri göstergeleri

yer almaktadır. Kullanım olarak da sade ve anlaşılır bir tasarıma sahiptir. Hiç trade bilmeyen insanlar bile rahatlıkla kullanabilir ancak program eğitimlerimizden sonra.

 

BENZER ÜRÜNLERİMİZ